وب سایت دبیرخانه هیت عالی نظارت بر سازمانهای صنفی

پرینت

بزرگترین کمک به اقتدار انقلاب اسلامی خدمت رسانی به مردم است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بزرگترین کمک به اقتدار و عزت بیشتر نظام اسلامی را خدمت رسانی به مردم عنوان کرد.

محمد دره وزمی در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور جانشین فرمانده سپاهبیت المقدس کردستان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان، هیات رئیسه اتاق اصناف، رئیس اتاق بازرگانی و تشکل های صنعتی و معدنی برگزار شد، اظهار داشت: خدمت رسانی به مردم و کمک به اقتدار آن یکی از مهمترین اقدامات برای کمک به نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: هر اقدامی که در راستای کمک به مردم صورت گیرد کمک به آرمانهای انقلاب و هر اقدامی که بر خلاف منافع عمومی باشد، بدون شک در راستای شعارها و آرمانهای انقلاب اسلامی نیست و باید از آن پرهیز شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: استقلال سیاسی و اقتصادی نظام اسلامی همواره مورد توجه بوده است و همه ما باید در راستای حفظ این دستاوردها نهایت تاش و کوشش خود رابنمائیم.

دره وزمی عنوان کرد: حمایت از بخش تولید در کشور، به حمایت از اشتغالزایی و رفع بیکاری منجر می شود لذا می طلبد همه با انجام درست وظایف خود در مسیر حمایت از نظام و انقلاب گام برداریم.

وی خاطر نشان ساخت: وقتی که شغل وجود داشته باشد و بخش تولید حمایت شود در نهایت امنیت و آرامش بهتر در جامعه ایجاد می شود و این مهم یکی از نیازهای لازم و ضروری جامعه به شمار می رود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه حمایت از تولید و رونق آن یکی از اولویت های سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان است، بیان کرد: همه فعالان اقتصادی باید در این مسیر مشارکت و همراهی داشته باشند.

دره وزمی خاطر نشان ساخت: وظیفه همه ما از جمله: سازمان صنعت، معدن و تجارت، تشکل های بخش خصوصی، حوزه اصناف و تجارت حمایت همه جانبه از بخش تولید کشور است و برای دستیابی به این اقدام مهم  باید تلاش و فعالیتمان را چند برابر نمائیم.